Iskolába készülőknek

Kedves Szülők és Gyerekek!

A 2015/2016-os tanévben az 1. osztályba készülőknek a Babérliget Iskola kétféle programsorozatot ajánl fel.

Az iskolalátogató programot azoknak ajánljuk, akik a Babérliget Iskola iránt komolyabban érdeklődnek. A 4 alkalomból álló foglalkozássorozat ideje alatt lehetőség nyílik megismerkedni az iskola pedagógusaival és a jövendőbeli 1. osztály tanítójával is. Az első foglalkozás 2014. október 22-én lesz 16:00-tól 17:30-ig az iskola épületében. A foglalkozásra a gyerekeket és szülőket együtt várjuk. A helyszín: Babérliget Iskola Tárogató u. 2-4. 2. emelet.

Az angol nyelvű képességfejlesztőt minden iskolába készülő óvodásnak javasoljuk. A 26 órából álló programsorozatban a gyerekek képességfejlesztő játékokon keresztül készülhetnek fel az iskolai életre. A foglalkozásokra heti rendszerességgel, kislétszámú (6-8fő) csoportokban kerül sor.

Az iskolalátogató program térítésmentes, az angol nyelvű képességfejlesztő önköltséges.

Hozzászólás nem engedélyezett.

Hozzászólások lezárva.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory