Spelling Bee

Először rendeztük meg iskolánkban a Spelling Bee, azaz betűző versenyt, de biztos nem utoljára. A Spelling Bee egy tipikusan amerikai verseny: a gyerekek egyre nehezebb és különösebb angol szavakat betűznek írásmódjuk szerint. Aki téveszt, kiesik. Aki helyesen betűz, újabb és újabb szavakat kap. Könnyűnek hangzik, de ha fesorolunk néhány szót, amelyekkel a versenyzők sikeresen megbirkóztak, talán már nem is tűnik olyan egyszerűnek: chrysanthemum, suspicious, descendant, squiggle.

A selejtezők után december 7-én  léptek színpadra a döntőbe jutott legjobbak. Majdnem túlléptük az időkeretet, mire sikerült olyan szóval előállnia a zsűrinek, amibe beletört a versenyzők bicskája. Mindannyian nagyon felkészültek, ügyesek, lelkesek voltak. Gratulálunk minden döntősnek!

Hozzászólás, vagy Visszakövetés

Hozzászólás

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory