Iskolalátogató program az első osztályba készülőknek

A 2015/2016-os tanévben az 1. osztályba készülőknek a Babérliget Iskola december 12-én 16 órától szervezi második iskolalátogató programját.

A programot azoknak ajánljuk, akik a Babérliget Iskola iránt komolyabban érdeklődnek. A 4 alkalomból álló foglalkozássorozat ideje alatt lehetőség nyílik megismerkedni az iskola pedagógusaival és a jövendőbeli 1. osztály tanítójával is. A foglalkozásra a gyerekeket és szülőket együtt várjuk. A helyszín: Babérliget Iskola Tárogató u. 2-4., 2. emelet.

Az iskolalátogató program térítésmentes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük itt jelentkezzenek!

Második iskolalátogató programunkra sajnos nem tudunk több jelentkezőt fogadni, ezért a regisztrációs felületet bezártuk. Két további alkalommal biztosítunk majd lehetőséget, azoknak, akik most nem tudnak ellátogatni hozzánk. Köszönjük megértésüket.

Hozzászólás, vagy Visszakövetés

Hozzászólás

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory