Nyelvvizsgázók

Iskolánkban kiemelt szerepet kap az angol nyelv oktatása, ami emelt óraszámban, kiscsoportos bontásban történik. Tanulóink közül évente egyre többen nyelvvizsgáznak a British Council-nál.

2019-ben 7. osztályos tanulóink közül  öten Cambridge PET B1-alapfokú és ketten Cambridge FCE B2-középfokú nyelvvizsgát tettek.

13 tanulónk (11 fő – 5. osztályos és 2 fő – 4. osztályos) Flyers szintű és 14  negyedik osztályos tanulónk Movers szintű nyelvvizsgát tett.

(A Flyers a legmagasabb szintű Cambridge Assessment English gyermekvizsga. Szintje: Alapfok= A2 Közös Európai Referenciakeret (KER) szintezés szerint. A Movers a második a Cambridge Assessment English gyermekvizsgák közül. Szintje: Kezdő= A1 Közös Európai Referenciakeret (KER) szintezés szerint.)

A korábbi évek eredményei:

Cambridge Starters 8 fő
Cambridge Movers 23 fő