A víz világnapja

A víz világnapján a rendszeres folyadékfogyasztás témáját jártuk körbe a gyerekekkel.
Információs plakátok segítségével Víz-kvízt tölthettek ki a gyerekek. Minden kitöltött szelvényért cserébe különleges tejesüveg-pohár járt. A szünetekben Víz-bárt működtettek a nyolcadikosok, ahol citrommal, naranccsal, mentalevéllel ízesített (cukormentes) italokat szervíroztak.
Később Vizes társasjátékkal ösztönöztük még több vízivásra a kisebbeket, a Vízdiagnosztika-laborban megvizsgálhatták mikroszkóppal, nagyítóval a jég szerkezetét, a szennyvizet és a szénsavas vizet is. Ügyességükkel bizonyíthatták, hogy egy pohárnyi vízre is lehet vigyázni, emellett bemutatták a víz körforgását is.További képek itt

Hozzászólás, vagy Visszakövetés

Hozzászólás

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory