Ausztrália nap

Ausztrál témanapot tartottunk. A gyerekek csapatversenyen vettek részt, így  ismerkedtek a kenguruk földjével.
Didgeridoo háttérzenére festettek aboriginal stílusban őshonos ausztrál állatokat. Figyelmesen megnézték a sydney-i olimpia nyitófilmjét. Tényleg figyeltek, teszteltük! Lamintont, azaz kókuszos süteményt készítettek és naná, hogy meg is ették! Kiszámolták, mit lehet lehet venni 100 ausztrál dollárból. Az olvasósarokban meséltünk nekik a cápaarcú színészről és őshonos ausztrál állatokról. A rögbi és krikett alapjait gyakoroltuk, bár néhányan profikat megszégyenítő magasságú emberkupacot képeztek a tojás alakú labda fölé. Külön dicséret azoknak, akik az őszies idő ellenére is flip-flop papucsban, az ausztrál nemzeti viseletben 🙂 közlekedtek.
További képek itt

 

 

Hozzászólás, vagy Visszakövetés

Hozzászólás

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory